نتایج جستجو برای عبارت :

محبوب ترین بازیگران زن کره ای کدام اند ؟

اعتراف ابن حجر مکی به فضائل امام موسی کاظم علیه السلام
ابن حجر مکی از علمای بزرگ اهل تسنن و دشمنان مکتب اهل بیت علیهم السلام در کتابی که بر ضد شیعه نوشته است می‌نویسد:
موسى الكاظم وهو وارثه علما ومعرفة وكمالا وفضلا سمی الكاظم لكثرة تجاوزه وحلمه وكان معروفا عند أهل العراق بباب قضاء الحوائج عند الله وكان أعبد أهل زمانه وأعلمهم وأسخاهم.
موسی کاظم (علیه السلام) علم و معرفت و فضل و کمال را از پدرش به ارث برد و در اثر عفو و گذشت و بردباری که از خود
هفت برتری امیر المومنین علیه السلام در کلام حضرت پیامبر صلی الله علیه و آله (به روایت اهل تسنن)
حافظ ابی نعیم محدث و عالم بزرگ اهل تسنن روایت کرده است:
حَدَّثَنَا إِبْرَاهِیمُ بْنُ أَحْمَدَ بْنِ أَبِی حُصَیْنٍ، ثَنَا مُحَمَّدُ بْنُ عَبْدِ اللهِ الْحَضْرَمِیُّ، ثَنَا خَلَفُ بْنُ خَالِدٍ الْعَبْدِیُّ الْبَصْرِیُّ، ثَنَا بِشْرُ بْنُ إِبْرَاهِیمَ الْأَنْصَارِیُّ، عَنْ ثَوْرِ بْنِ یَزِیدَ، عَنْ خَالِدِ بْنِ مَعْدَانَ، عَنْ مُعَاذِ بْنِ
خب دوستان عزیز بازم با یک پست خبری دیگه در کنار تون هستیم اینبار قرار محبوب ترین بازیگران زن کره ای بهتون معرفی کنیم . امیدوارم تا انتهای این پست با ما همراه باشید. 
حقیقتش بخوایید قصد داشتم این پست چند ماه پیش بلافاصله بعد از معرفی محبوب ترین بازیگران مرد قرار بدم اما بخاطر کامنت های منفی و تخریب کننده از سوی انتی فن ها تصمیم داشتیم این پست و پست های مشابه این کلا قرار ندیدم . 
اما در نهایت بخاطر درخواستی ها مکرر تصمیم گرفتیم مجدد پست اخباری
خب دوستان عزیز بازم با یک پست خبری دیگه در کنار تون هستیم اینبار قرار محبوب ترین بازیگران زن کره ای بهتون معرفی کنیم . امیدوارم تا انتهای این پست با ما همراه باشید. 
حقیقتش بخوایید قصد داشتم این پست چند ماه پیش بلافاصله بعد از معرفی محبوب ترین بازیگران مرد قرار بدم اما بخاطر کامنت های منفی و تخریب کننده از سوی انتی فن ها تصمیم داشتیم این پست و پست های مشابه این کلا قرار ندیدم . 
محبوب منبه یاد بیاور سوگواری‌هایم را برای چهارشنبه‌در پنجشنبه های خاکستریدر خیابان‌های سردِ بی تو بودن را که بارها از آن عبور کرده‌ام
 محبوب منبه یاد تو شعرهایم را در باغچهدر صحرادر دشت می‌کارمو نام مقدست را بر تن تمام سپیدارهاحک کرده امو با باد می‌رقصمبا رود می‌خوانمو با لک‌لک ها پر می‌گیرم
 محبوب منبی دلیل دلتنگ تو می‌شومبی‌دلیل گریه می‌کنمبی‌دلیل به کوچه می‌زنمقلب من به شکستن‌های بی‌دلیل عادت داردنگران نباش!تو مقصر نیستی
امام حسن علیه السلام شبیه‌ترین مردم به رسول خدا صلی الله علیه و آله
شیخ مفید رضوان الله علیه روایت کرده است که امام صادق علیه السلام فرمودند:
كانَ الحَسَنُ أشبَهَ النّاسِ بِرَسولِ اللّه ِ خَلقا و سُؤدُدا و هَدیا.
امام حسن علیه السلام در خلقت و سیرت و شرافت شبیه ترین مردم به رسول خدا بود.
الارشاد، تالیف شیخ مفید، جلد ۲، صفحه ۵، چاپ موسسه آل البیت لاحیاء التراث
نماز یک تکلیف الهی بوده که انجام آن بر تمام انسان های مکلف واجب گشته و تمام تکالیف و دستورهای خداوند، در راستای خوشبختی و به کمال رسیدن انسان است. اگرچه خوشبختی تنها در نماز نیست، اما می‌توان از آن به عنوان بهترین و مؤثرترین عامل خوشبختی و عاقبت به خیری انسان و محبوب ترین عمل نزد خداوند متعال نام برد؛ چنان که از پیامبراکرم(ص) سؤال شد: «کدام اعمال نزد خداوند متعال محبوب ترین است؟»، فرمود: «الصلاه لوقتها» نمازی که در وقت خوانده شود. امیرمؤمنا
شاعرانه وصفت می کنم محبوب مندلنشین توییاز تو باید بر برگ گل نوشت و به عطر سازی بردخواهی دید که گل بی نظیرترین رایحه را از نام تو به وام خواهد گرفتو آن گاه هر مشامی که از استشمام نامت جان خوش کندبی اختیار عقل را در پیشگاهت بر زمین می گذارددل است دیگرآنجا که تو باشی به سر گردن نمی نهد ...#الهام_ملک_محمدی
صالح علا توی هندزفیری گوشم حرف که میزنه و من صدای تو رو جاش تصور کنم ...ناراحت نمیشی که؟وقتی میگه محبوب من ...آخ که دلم گرفته امشب!
چی میشد تو این موقع شب از پشت یه گوشی ...با هر خطی از هر جای دنیا ...نه اینقدر قشنگ ...نه اینقدر آهنگین ...نه با این همه موزیک و نه توی اتاق آکوستیکی ...که از شلوغ ترین جای دنیا ...از دور ترین نقطه دنیا به من...ار یه تلفن عمومی حتی و نه حتی دوستت دارم ...یه شب بخیر به من و به مقصد من ...پچ پچ میکردی ...؟محبوب من که نه ...اسم کوچیکمم یه
محبوب من! به خویشتن جفا کردم. این درها باز نمی شوند و من اغلب خودم را سرزنش می کنم که چرا عمر را پشت درهایی تباه کردی که هرگز باز نمی شوند.محبوب من! آیینه ها گفتند که بگویم چقدر خندیدن به شما می آید. وچقدر نگاه کردن،به چشم های شما می آید.محبوب من!همه نقاشی ها وپرتره ها می گویند به شما بگویم که لبخند مونالیزا، اقتباسی از یک تبسم نیمه کاره شماست.محبوب من! چه قدرشادی و امیدبه آینده، به شما می آید. چه قدر دست به سرکردن، روزهای سرد زمستان، به شما می آی
بعد از نمایش موفق فیلم Extraction در نتفلیکس، گلشیفته فراهانی این هفته به صدر لیست Starmeter سایت IMDB راه پیدا کرد، لیستی که نشان می دهد کاربران این سایت بیش از همه نام کدام هنرمند را جستجو کرده اند و نسبت به کدام بازیگر کنجکاو شده اند.
این لیست همواره در تاریخ IMDB نشانگر خوبی برای پیداکردن ستاره های نوظهور سینما بوده و هر سال هم IMDB در انتهای سال به کسی که برای مدت بیشتری در صدر این لیست بوده جایزه Starmeter Awards را اهدا می کند که سال پیش ستاره فیلم کاپیتان ما
با چشمانی که به تیرگی شب شبیخون زده اند به کدام نقطه از تاریخ نقب زده ای که بودنت، فرسنگ ها بعید است و دور، به کدام قصه عاشقانه سفر کرده ای که مجنون بر لیلی نگاهت کرنش می کند، به کدام جوخه فرمان آتش داده ای که هویدا حلاج وار سر دار را طلب میکند و در کدامین آیه نازل شده ای که سهراب محمد وار به معراج می خواندت.

کدام خوانش دیگر رامیان جمله بگردانمکه در «به پنجره‌ها بنگر»خیالِ پرزده‌ای باشد؟کدام خواهش دیگر رابه گوش باد فروخوانمبه شوق آنکه پس از چندیمحالِ سرزده‌ای باشد؟کدام پنجره می‌بازد؟کدام پنجره می‌بندد؟کدام آینه غمگین است؟کدام آینه می‌خندد؟میان قاب لب دیوارهجوم جمعیتی خوشحالاز آن جهت که حضوری نیستبه راه وحشت و استیصالرسیده‌ایم به فرداهازمان کرشمهٔ نو داردبه جنگلی که در آن حتیشغال حق وتو دارد. 
غلامرضا آقاسی
به گزارش سینمادیلی بعد از نمایش موفق فیلم Extraction در نتفلیکس، گلشیفته فراهانی این هفته به صدر لیست Starmeter سایت IMDB راه پیدا کرد، لیستی که نشان می دهد کاربران این سایت بیش از همه نام کدام هنرمند را جستجو کرده اند و نسبت به کدام بازیگر کنجکاو شده اند. این لیست همواره در تاریخ IMDB نشانگر خوبی برای پیداکردن ستاره های نوظهور سینما بوده و هر سال هم IMDB در انتهای سال به کسی که برای مدت بیشتری در صدر این لیست بوده جایزه Starmeter Awards را اهدا می کند که سال پیش ست
هیچ جوری نمیشود فروش و رشد آینده را برای یک نام تجاری آنلاین که در حال حاضر کاملا لوکس و محبوب است پیش بینی کرد. به همین دلیل ما  تحلیل کردیم که چگونه تاپترین برندهای لاکچری دارای رتبه عالی آنلاین هستند و چه چیزی باعث شده که آنها در میان مشتریهای ثرتمند خیلی محبوب شوند.
ادامه مطلب
امیرالمؤمنین(ع):
محبوب‏ترین مؤمن نزد خداوند کسی است که مؤمن فقیری را  در تنگدستی دنیا و گذران زندگی یاری رساند. 
إنَّ أحَبَّ المُؤمنِینَ إلَی اللَّهِ مَن أعانَ المُؤمِنَ الفَقیرَ مِنَ الفَقرِ فی دُنیاهُ و مَعاشِهِ» (تحف العقول، ص376)
محبوب من
لطفا بی‌ارتباط‌ترین آدم روی زمین با رشته‌های مهندسی باش و اصلا هم سمتشان نرو.
اگر هم خدایی نکرده در این فازها بودی، بیا به خاطر خود دوست داشتن ربطی به مهندسی شیمی و بیوشیمی و نانو نداشته باش لااقل:|

پ.ن: مچروت همان چرت است بر وزن محبوب. یکسری چرت محبوبانه که نشر می‌دهمشان.
سال ها بعد،دانشمندان، یک سرطان جدید کشف می کنند
که برای اولین بار خودش را در بدن یک زن بیست و هفت ساله نشان داده است
دانشمندان می گویند به احتمال بسیار قوی،
این سرطان ریشه در بغض ناشی از صدا نکردن نام محبوب در لحظات سخت دارد...
دانشمندان اضافه خواهند کرد:
نامش را زیاد صدا کنید...حتی اگر محبوب، خود مایه ی بغض باشد...
آرزو داشتم معلم زبان شم که وسواس اونم تو سال کنکور و اون انتخاب رشته ی داغون آرزوم را سوزوند 
رویای نوجوونیم این بود که جایی که هستم همه منو میشناسن و محبوب و مشهورم 
اما وارونه شد همه منو میشناسن اما نه به محبوب بودن :| و من هم کسیو نمیشناسم 

هدف ندارم 
۳۴ سال بی هدف 
۳۴ سال بی ثمر 
امسال نیز خواهد گذشت 
فقط تا کی؟ 
نمی دونم 
۱۷ ویژگی افرادی کـــه همیشه و همه جا محبوب هستند
اگر می خواهید همه جا محبوب و مورد توجه همه باشید می توانید از ۱۷ روشی کـــه در ادامه به شما معرفی کرده ایم استفاده کنید تا به قول معروف همه جا تودل برو باشید.حتما شما هم مثل من چندتایی از این آدم‌ها را میشناسید کـــه نظر همه را به خودشان جلب میکنند!آدم‌هایی کـــه نمیتوان کاریزمایشان را ‏سنجید، اما همه با آن‌ها احساس راحتی میکنند و جذب‌شان میشوند. ‏ آن‌ها چطور این کار را میکنند؟با موهبتی خد
کوروکی توموکو ، دختر محبوب و مورد علاقه ی پسراس ولی فقط تو دنیای بازی . تو دنیای واقعی یه دختر 15 ساله معمولی که کسی بهش توجه نمیکنه با این وجود، وقتی مدرسه طبق انتظاری که داشت پیش نمیره، و به اندازه ای که فکر می کرده محبوب باشه محبوب نیست، نگاهی به خودش در آینه برای اولین بار در چند سال اخیر می ندازه، و به مسئله ای شوک آور پی می بره…
ادامه مطلب
 من وسیب ها با هم رسیده ایم!
محبوب من! کجا دنبال روزهای خوب بگردیم؟ شاید شبی است که زیر نقاب روز پنهان است. دراز شبی که با نقاب روز، چهره پوشانده است. محبوب من! جرأت شکوه ای نیست، اما من از اول می دانستم که هرروز صبح زود، خورشید می آید، فقط برای دیدن شما. از اول می دانستم که آیینه ها فقط می خواهند شما را ببینند. خودم از دورها دیده ام، همین که می گذرید،کوه ها پیش پای شما زانو می زنند.محبوب من! حالا دیگر،همۀ آن کوه ها را باد برده است.محبوب من! یادش به
به آمدن ها اعتباری نیست وقتی درها از باز و بسته شدنِ مدامصدای جیغ‌شان درآمده که نیاوقتی بالابر ساختمانهمیشه به همکف برمیگرددبه آمدن ها اعتباری نیستوقتی از زمین به آسمان باران و هی باران... "اخیرا" در کدام "آخرین بازدید" معنا میگیردامید روی کدام دیوار یادگار میگذارد کدام کوچه را آذین می بندند و به کدام شیرینی وعده سفارش داده‌اندوقتی به آمدن ها اعتباری نیست...؟
از میان انبوه آثار منتشر شده در عرصه مهدویت، این 20 کتاب هر کدام در موضوع خود جزو بهترین ها هستند، همراه با سیر مطالعاتی متناسب به مشتاقان حضرت تقدیم می گردد.
به مناسبت سالروز آغاز امامت حضرت حجت ارواحنا فداه، در این مجموعه سعی شده تا در موضوعات مختلف مهدویت و برای اقشار مختلف و در سطوح گوناگون، برترین کتب مهدویت به مشتاقان حضرت حجت عج الله تعالی فرجه الشریف پیشنهاد گردد. إن شاء الله این مجموعه به زودی، در موضوعات جدید و با کتب جدید به روز رس
سیاستگذاران هالیوود برای ترویج همجنس‌بازی و طبیعی نشان‌دادن آن، داستان‌های محبوب و کلاسیک را بازسازی می‌کنند و با تحریف محتوای آن، شخصیت‌های هم‌جنس‌باز را در آن می‌گنجانند.
یکی از موارد، داستان محبوب «آنه شرلی» است که یک قدمت صدساله دارد؛ ولی ترویج‌کنندگان همجنس‌بازی در هالیوود، این بار به سراغ این داستان محبوب رفته‌اند و در نسخه جدیدی که از روی آن ساخته‌اند، انحرافات اخلاقی را ضمیمه شخصیت‌های داستان کرده‌اند؛ که موجب اعتراض
هنگامی که سریال Friends اولین بار در سال ۱۹۹۴ بر روی آنتن رفت، هیچ کس فکرش را هم نمی​کرد که روزی این چنین بزرگ و محبوب شود؛ همه فکر می​کردند با یک سریال عادی روبرو هستند، اما سریال Friends موفق شد به یکی از پرطرفدارترین سریال​های دهه ۹۰ و حتی همین امروز تبدیل شود، در حالی که همچنان در حال یافتن طرفداران بی​شمار دیگری در نقاط مختلف دنیاست.
گمان کردی نفهمیدم ؟ من همه چیز را می دانم . خونِ روی دیوار را دیدم . آخرین زوزه ی دردناکش را شنیدم و لرزیدم . تکان تکان خوردن مردمک های نمناکش را به خاطر سپردم ، من پنجه هایی که آخرین رمق را بر گلوگاه زمین ریختند و فشردند ، و فشردند ، و فشردند ؛ بر حنجره ی جهان حس کردم
و چشم های تو را ؛ ای محبوب ترین من !
و اشک هایت را . اشک هایت ؟ 
از آنها وام دار کدام ابر بودی ؟ کدام آسمان را بازیچه‌ی زنشِ آرام پلک هایت کردی که می باریدی و داشتی جهان را در بارانی غری
جکمت اشراق یا جکمت مشاء؟ یا گزینه سومی در کار است؟
گزینه سوم را فعلا نمی گویم
وقتش که شد خودتان می فهمید 
موضوع کمی تربیتی است و مجال می خواهد درک این سخن
پس بگذار این نکته خیس بخورد 
اما نکته ای که مد نظرم آمد این است که شما کدام را می پسندید؟ 
راه عقلی را بیشتر می پسندی؟
راه قلبی را بیشتر می پسندی؟
کدام به مذاق تو خوش می آید؟
هر کدام راهی است یکی را صوفی می نامند 
آن دیگری را عارف می نامند  
و هر کدام به طریق طی مسیر می نمایند...
پس کدامین را بای
من خودم را دوست دارم.
♦️پس با دل و جان در حال زندگی می کنم.
♦️و با این آگاهی که آینده ام درخشان و شادمان و ایمن است، هر لحظه را به خوبی تجربه می کنم.
♦️زیرا من فرزند محبوب کائناتم و کائنات با مهر و محبت از اکنون تا ابد از من مراقبت می کند.
♦️در جهانم همه چیز نیکوست.
@TheSFA

سازهای کوبه ای جزو محبوب‌ترین سازها در بین علاقمندان به موسیقی و
نوازندگی است. کلاس‌های آموزش سازهای کوبه ای هم جزو کلاس‌های پرطرفدار در
بین علاقمندان به این حوزه بوده و همیشه خواهان زیادی داشته. کسانی که
می‌خواهند نحوه نواختن سازهای کوبه ای را یاد بگیرند باید علاوه بر رفتن به
کلاس‌های آموزشی یکی از انواع مختلف این نوع سازها را در خانه خود داشته
باشند. از آنجا انواع مختلفی از سازهای کوبه ای وجود دارد خرید ساز کوبه ای
بسیار سخت است. بر
حکایت می‌آورند که حق تعالی می‌فرماید که ای بندهٔ من، حاجت تو را در حالت دعا و ناله زود برآوردمی، امّا در اجابت جهت آن تأخیر می‌افتد تا بسیار بنالی که آواز و نالۀ تو مرا خوش می‌آید. مثلاً، دو گدا بر در شخصی آمدند؛ یکی مطلوب و محبوب است و آن دیگر عظیم مبغوض است. خداوند خانه گوید به غلام که زود ،بی تأخیر، به آن مبغوض نان پاره بده تا از درِ ما زود آواره شود؛ و آن دیگر را که محبوب است وعده دهد که هنوز نان نپخته‌اند، صبر کن تا نان برسد.
مبغوض=مورد خش
بیاید یکم حرف حسابی بخونیم.
ای حسن! در زندگی بلندنظر و بزرگ منش باش. هرگز راضی مشو که دامن قناعت و عزت تو به هوس‌های ناچیز آلوده گردد؛ زیرا هرچه در دنیا دوست‌داشتنی و محبوب جلوه کند، از شرافت محبوب‌تر و دوست‌داشتنی‌تر نخواهد بود.
|علی به فرزند فاطمه چه گفت_ ابوالفضل صادقی|
مردگان متحرک: میشاون ، بازی فوق العاده زیبا و محبوب مردگان متحرک از Telltale Games برای اندروید است. وقایع بازی The Walking Dead: Michonne نحوه جدایی شخصیت میشون از گروه محبوب خود و چگونگی بازگشت به آن ها را به بازیکنان نشان می دهد!
ادامه مطلب
گفت: «قاضی عزّالدّین سلام می‌رساند و همواره ثنای شما و حمد شما می‌گوید.»
 فرمود:
هرکه از ما کند به نیکی یاد
یادش اندر جهان به نیکی باد
اگر کسی در حق کسی نیک گوید آن خیر و نیکی به وی عاید می‌شود(1)، و در حقیقت آن ثنا و حمد به خود می‌گوید. نظیر این چنان باشد که کسی گرد خانهٔ خود گلستان و ریحان کارَد، هر باری که نظر کند گل و ریحان بیند، او دائماً در بهشت باشد. چون خو کرد به خیر گفتنِ مردمان، چون به خیر یکی مشغول شد، آن کس محبوب وی شد، و چون از ویَش یا
بوی گل سوسن ویاسمن آید                عطر بهاران کنون از سفر آید
جان زتن رفتگان سوی تن آید                رهبر محبوب خلق از سفر آید
دیو چو بیرون رود فرشته در آید                دیو چو بیرون رود فرشته در آید
بگذر د این روزگار سختر از قبل                بار دگر روزگار چون شکر آید
هر چه مجاهد ز بند و حبس در آید               عصر زوال وستم دگر به یر آید
چشم یزید زمان زحلقه در آید                   رهبر محبوب خلق از سفر آید
دیو چو بیرون رود فرشت
محبوب من!
شما دست روی هر درختی می‌گذارید بهارنارنج می‌شود.
شما نیستید آسمان بی‌حوصله است، درخت انجیر گیج است.
آینه گریه می‌کند. زیرا که هم من و هم آینه هر دو دلتنگیم.
محبوب من!
از دور شما را می‌بینم. آسمان به حرکت درمی‌آید، ابر می‌شود، باران شورانگیزی می‌بارد. غرق باران می‌شوم.
شما که نیستید، ابر سمی می‌بارد. بارانی که مرا زنده می‌کرد، مسموم می‌کند.
محبوب من!
همیشه همه‌ی مردم از دور شما هستند.
| محمدصالح علا |
دانلود انیمیشن تصمیم با کدام عقل یا قلب با لینک مستقیم و رایگان دانلود کامل کارتون تصمیم با کدام عقل یا قلب دانلود رایگان تصمیم با کدام عقل یا قلب
دانلود انیمیشن تصمیم با کدام عقل یا قلب
هوممممم، خودتان تصمیم بگیرید. خب، شما با عقل‌تان فکر می‌کنید یا با قلب‌تان؟ در پژوهشی اخیر از آدم‌ها پرسیدند محل تصمیم گیری‌شان در کجا واقع است؛ عقل یا قلب.
در امر ازدواج نیز قبل از هرگونه تصمیم و گزارشی، قلب باید از کارشناس ویژه خود یعنی عقل ... عقل باید
اینترنت کدام شهرها وصل شده است؟ شما از کدام شهر هستید؟ لطفا بنویسید آیا به شبکه جهانی اینترنت متصل هستید؟ باید از وضعیت هم خبردار باشیم. از دیروز تا به حال منتظرم تا به جهان وصل بشیم. متاسفانه در تهران که هنوز اینطور نیست. 
شما بگویید وضعیت اینترنت در شهرتان چگونه است. خواهش می کنم دریغ نکنید و کامنت بگذارید تا از اوضاع هم با خبر باشیم.
اینترنت کدام شهرها وصل شده؟ شما از کدام شهر هستید؟ لطفا بنویسید آیا به شبکه جهانی اینترنت متصل هستید؟ باید از وضعیت هم خبردار باشیم. از دیروز تا به حال منتظرم تا به جهان وصل بشیم. متاسفانه در تهران که هنوز اینطور نیست. 
شما بگویید وضعیت اینترنت در شهرتان چگونه است. خواهش می کنم دریغ نکنید و کامنت بگذارید تا از اوضاع هم با خبر باشیم.
محبوب ترین اپلیکیشن های ایرانی در سال ۹۸

کرفس اپلیکیشن رژیم سلامتی
ساخت اپ موبایل امکان و پتانسیل های بیشتری را برای ما به وجود آورده است تا به سلامت و رژیم غذایی خود بیشتر توجه کنیم با این حال تا همین چند سال گذشته جای خالی طراحی اپلیکیشن رژیم درمانی در ایران به شدت احساس می شد. در این راستا طراحی اپلیکیشن سلامت کرفس مخصوص کاربران ایرانی و برای کنترل کالری مورد نیاز بدن در هفته و رسیدن به وزن مناسب انجام گرفت. این اپلیکیشن به یکی از
عَنِ ابْنِ بُرَیدَة، عَنْ أَبِیهِ قَالَ: «کَانَ أَحَبَّ النِّسَاءِ إِلَى رَسُولِ اللَّهِ فَاطِمَةُ وَ مِنَ الرِّجَالِ عَلِیٌّ‏».
ترجمه:
ابن بُریده از پدرش نقل می‌کند که گفت: محبوب‌ترین زنان نزد رسول خدا(صلی الله علیه و آله) فاطمه(علیها السلام) و محبوب‌ترین مردان، علی(علیه السلام) بود.
ادامه مطلب
شب‌های سرد و طولانی را محبوب من
بگو چگونه از سر بگذرانم
وقتی در آن دورتاریک، کوچه‌پس‌کوچه‌های شهرم 
صدایم می‌کنی
مرا به خود می‌خوانی
در چشمانم خیره می‌شوی 
برای لحظه‌ای گذرا
می‌گذاری به تماشایت بنشینم
وقتی‌که باد می‌پیچد در گستره‌ی بازوانت و نوازش می‌کند نازکای بی‌رنگِ گردنت را.. و می‌پیچاندم در آنجا و می‌میراند مرا.. 
 آنجا که مهمان از نفس‌افتاده و از راه دورآمده‌اش منم و جز آنجا همه‌چیز ملال است و سکوت..
آنجا که چشم اگر بینداز
Top 10 محبوب ترین سایت های سال 2019
به احتمال زیاد، برخی از وبسایتهای مورد علاقه شما، چندین ساله هستند که در فهرست 10 سایت محبوب ترین سایتهای 2019 قرار دارند. این لیست با نام های آشنا پر شده است. با این حال، دو نفر از 10 وب سایت برتر در سال 2019 عمدتا در مناطق خارج از ایالات متحده فعالیت می کنند. نگاهی به این لیست جهانی وب سایت ها برای بررسی اینکه آیا شما نیاز به بررسی دارید وجود دارد.
10 محبوب ترین وب سایت های جهان در سال 2019 براساس تراکم کل و اطلاعات منحصر
✅سوالات درسهایی از قرآن 98 تاریخ 2 آبان

1- کدام راه برای خداشناسی، آسان‌تر و اطمینان‌آورتر است؟
1) از وجود خود به وجود خدا✅
2) از وجود جهان به وجود خدا
3) از وجود خدا به وجود خود
2- در کدام مورد، راهی برای مشاهده نداریم و از طریق آثار به وجود آن پی می‌بریم؟
1) جاذبه زمین
2) درد و بیماری
3) هر دو مورد✅
3- کدام مسئولیت تربیتی است که تا پایان عمر ادامه دارد و بازنشستگی ندارد؟
1) معلّمی
2) مادری✅
3) مربی تربیتی
4- آیه 17 سوره غاشیه، به کدام یک از نشانه‌های خ
بسم الله

امروز بعد از چهار روز جسد فرناز دولتخواه کوهنوردی که در جبهه ی شمال شرقی دماوند گم شده بود پیدا شد.صفحه اینستاگرامش را بالا پایین میکنم و شوقِ زندگی را از عکس هایش میبینم.شوقی که خودم هم خوب میفهمم و درکش میکنم.این مرگ برایم لذت بخش ترین مرگ دنیاست.مردن در راهی که برایم معنی بزرگی در این روزگارِ بی معنی دارد.در صفحه اش این جمله تحت تاثیرم قرار داد:
✨محبوب همه باش،معشوق یکی...مهرت را به همه هدیه کن،عشقت را به یکی...

شب به خیر خانم دول
هرگز حَسَد نبردم بر منصبیّ و مالی
الّا بر آن که دارد با دلبری وصالی
دانی کدام دولت در وصف می‌نیاید –
چشمی که باز باشد هر لحظه بر جمالی
خرّم تنی که محبوب از در فراز-اش آید –
چون رزقِ نیک‌بختان، بی زحمتِ سؤالی
همچون دو مغزِ بادام، اندر یکی خزینه،
با هم گرفته انسی، وز دیگران ملالی
دانی کدام جاهل بر حالِ ما بخندد –
کو را نبوده باشد در عمرِ خویش حالی
سالِ وصال با او یک روز بود گویی
واکنون – در انتظار-اش – روزی به‌قدرِ سالی
ایّام را، به ماه
نقش پادری را بازی نکنیدفکر می‌کنید چرا آدم‌هایی که بیشترین فداکاری و دلسوزی را در حق دیگران می‌کنند و حتی در این راه از خواسته‌های خود می‌گذرند "نمی‌توانند" به اندازه افرادی که چنین روشی را در زندگی ندارند، محبوب‌تر باشند؟برای این‌که محبوب و زیبا باشید هرگز نقش پادری را به‌عهده نگیرید تا دیگران از رویتان رد شده و لگدمال‌تان کنند.سعی نکنید خودتان را به خاطر دیگران قربانی کنید.خواسته‌ها و نیازهایتان را با جرات بیان کنید تا دیگران هم
بادمجان از قدیم یکی از محبوب‌ترین مواد اولیه در آشپزی ایرانی بوده و نقش پررنگی در خورش‌ها و خوراک‌های ایرانی دارد. یکی از معروف‌ترین غذاهای ایرانی که با بادمجان خوشمزه‌تر و کامل‌تر می‌شود، خورش قیمه است. خورش قیمه اگر محبوب‌ترین خورش ایرانی نباشد، به راحتی می‌توان آن را دومین خورش محبوب در ایران تصور کرد. حال اگر خورش قیمه با بادمجان همراه شود تبدیل به یک غذای شگفت‌انگیز و بی‌نهایت خوشمزه می‌شود. طرز تهیه خورش قیمه بادمجان تفاوت زی
کدام بیماری در کدام گروه خونی؟
گروه خونی شما چیست؟ اما آیا باید نوع گروه خونی خود را بدانید؟ شناخت نوع گروه خونی به چه دردی می خورد؟ تحیقات نشان می دهند دانستن نوع گروه خونی، اطلاعات زیادی به ما می دهد. 
 دلیل اصلی شناخت نوع گروه خونی، مسئله انتقال خون است، در مواردی که شما نیاز به خون شخص دیگری دارید و یا کسی محتاج اهدای خون شماست.
همچنین نوع گروه خونی می تواند به شما بگوید که به کدام بیماری بیشتر و به کدام بیماری کمتر مبتلا شوید. البته شما ن
گرگم به هوا یا بالا بلندی (Tag) یک بازی کودکانه است که در تمامی فرهنگ ها وجود داشته و بدون شک اغلب قریب به اتفاق انسان ها در کودکی تجربه انجام آن را داشته اند.
اخیراً یک ورزش جهانی به نام بازی گرگم به هوا جهانی (World Chase Tag) راه اندازی شده که اولین و تنها لیگ جهانی حرفه ای برای گرگم به هوا رقابتی است و با اضافه کردن یک سری نوآوری های هیجان انگیز، به تحرک و جذابیت این بازی کودکانه افزوده است.
این لیگ که در سال ۲۰۱۱ توسط برادران کریستین و دیمین دوو راه ا
ای سرزمین! کدام فرزندها، در کدام نسل، تو را آزاد، آباد و سربلند، با چشمانِ باور خود خواهند دید؟
ای مادرِ ما، ایران! جانِ زخمیِ تو، در کدام روزِ هفته التیام خواهد پذیرفت؟
چشمان ما به راهِ عافیت تو سفید شد؛ ای ما نثار عافیتِ تو
| محمود دولت آبادی |
کنسرسیوم یونیکد برای اولین بار فهرست ۱۰ ایموجی محبوب را که بر اساس
میزان استفاده کاربران تهیه شده است، منتشر کرد. این کنسرسیوم مرجعی است که
استانداردهای بین المللی را برای کاراکترهایی مانند ایموجی‌ها در میان
پلتفرم‌های نرم افزاری مشخص می‌کند. یکی از عوامل موثر در تعیین محبوبیت
ایموجی‌ها از نظر یونیکد، فراوانی استفاده از آن‌هاست.
ادامه مطلب
در اینجا 15 سایت محبوب ترین (Eng.) به عنوان مشتق از رتبه eBizMBA ما که به طور مرتب به روز شده از هر رتبه بندی ترافیک جهانی Alexa و رتبه ترافیک ایالات متحده از هر دو رقابت و Quantcast به روز شده است. "* * *" برای سایت هایی با اطلاعات محدود
 Google1 | گوگل
1 - رتبه eBizMBA | 1،600،000،000 - بازدید ماهانه منحصر به فرد بازدید کننده 1 - رتبه رقابت | 1 - رتبه Quantcast. | 1 - رتبه الکسا | آخرین به روز رسانی: 1 ژانویه 2019.
محبوب ترین وب سایت ها | eBizMBA
 Facebook2 | فیس بوک
3 - 
ادامه مطلب
هفتاد سالمان که بشود، حسرت چه کارهای نکرده‌ای را خواهیم خورد؟ کدام روزها، ماه‌ها، کتاب‌ها، صداها، فیلم‌ها یا آهنگ‌ها برایمان تداعی‌کنندهٔ اتفاقات و آدم‌های رفته و نرفتهٔ زندگی‌مان خواهند بود؟از کدام روزهای زندگی و جوانی با برق آشکاری در چشم‌ها و تپش پنهان‌نشدنی‌ای در قلبمان یاد خواهیم کرد؟تنها روی نیمکت پارک، خانهٔ خودمان یا خانهٔ سالمندان، در جمع دوستان، خانواده یا فرزندان، در هرکدام از این موقعیت‌ها به چه چیزی فکر می‌کنیم؟
زنان محبوب و جذاب، به خودشان احساس خوبی دارند. روانشناسان بزرگ معتقدند در مرحله ی اول، زنان باید احساسات منفی را که به خودشان دارند بشناسند.
احساسات منفی در عمق ضمیر ناخودآگاه یک زن، دفن و موجب می شود که او، احساس کند نمی تواند رابطه ی خوبی با همسر و اطرافیان داشته باشد.
رایج ترین احساسات منفی درباره ی خود عبارت اند از: احساس بی ارزشی ،محبوب نبودن و عجیب و زشت بودن و نالایق بودن و جذاب نبودن، که زنان با داشتن این احساسات منفی درباره ی خود، یک
تخمه ژاپنی محصول کدام کشور است از سایت ایندکس وار دریافت کنید. ویکی‌پدیا دانشنامهٔ آزاد باید دانست که این نوع تخم در یکی از روستاهای اطراف دماوند جابان که همجوار غربی سربندان بوده و ساکنان مرتبط هم از اصل کرمانج هستند کشت می. عکس گیاه تخم ژاپنی تخم ژاپنی فربه کننده است هندوانه تخم ژاپنی روش کاشت این محصول را در کشور ژابان دماوند جابُن یا جابون پرورش. تخمه ژاپنی محصول کدام کشور است تخم ژاپنی یا جابونی؟ مساله این است هم‌چنین در علت دیگری آمد
تخمه ژاپنی محصول کدام کشور است از سایت ایندکس وار دریافت کنید. ویکی‌پدیا دانشنامهٔ آزاد باید دانست که این نوع تخم در یکی از روستاهای اطراف دماوند جابان که همجوار غربی سربندان بوده و ساکنان مرتبط هم از اصل کرمانج هستند کشت می. عکس گیاه تخم ژاپنی تخم ژاپنی فربه کننده است هندوانه تخم ژاپنی روش کاشت این محصول را در کشور ژابان دماوند جابُن یا جابون پرورش. تخمه ژاپنی محصول کدام کشور است تخم ژاپنی یا جابونی؟ مساله این است هم‌چنین در علت دیگری آمد
کار خانگی به عنوان یکی از محبوب ترین مشاغل دنیا محسوب می شوند چرا که با سرمایه کم ریسک بسیار کم می توان کسب و کاری راه اندازی کرد که درآمد بسیار بالایی داشته باشد ( کار در منزل )اگر بخواهیم مثالی بزنیم می توانیم به  بسیاری از غول های بزرگ صنعت جهان و ایران که از خانه فعالیت خود را آغاز کرده اند اشاره کرد مانند  اپل ، گوگل ، آمازون ، دیزنی HARLEY و …  در ایران هم نمونه های بسیار خوبی می توان یافت مانند سایت دیجی کالا ، پرورش قارچ توسط محمد یاسر خواج
Scrappy یک کتابخانه محبوب پایتون برای web scraping است. از این کتابخانه برای ساخت خزنده استفاده می‌شود. در ابتدا از این کتابخانه تنها برای scraping استفاده می‌شد، اما بعدها مواردی مانند داده‌کاوی، خودکارسازی تست‌ها و... مورد استفاده قرار گرفت. Scrapy کتابخانه‌ای متن‌باز و محبوب است.

بر کدام جنازه زار می‌زند .بر کدام جنازه زار می‌زند این ساز ؟بر کدام مرده‌ی پنهان می‌گرید ؛ این ساز بی‌زمان ؟در کدام غار بر کدام تاریخ می‌موید این سیم و زهاین پنجه‌ی نادان ؟بگذار برخیزد مردم بی‌لبخندبگذار برخیزد !زاری در باغچه بس تلخ استزاری بر چشمه‌ی صافیزاری بر لقاح شکوفه بس تلخ استزاری بر شراع بلند نسیمزاری بر سپیدار سبز بالا بس تلخ است .بر برکه‌ی لاجوردین ماهی و باد چه می‌کند این مدیحه‌گوی تباهی ؟مطرب گورخانه به شهر اندر چه
گربه پرشین

این گربه پشمالو و موبلند و زیبا که اصالتی ایرانی هم داره یکی از محبوب‌ترین و بهترین نژادهای گربه در دنیاست و از گذشته‌های دور به عنوان حیوان خانگی نگهداری می‌شده. حتی بسیاری از نژادهای محبوب گربه که در حال حاضر وجود دارن هم به نوعی از ترکیب نژادی با گربه پرشین به وجود اومدن و جدشون یه گربه پرشین اصیل بوده!این نژاد گربه به خاطر شخصیت آروم، باوقار و مهربونش مشهوره و صورت فلت بامزه و جمع شده و همینطور چشم‌های گرد و بانمکش اونو مح
بسم‌الله الرحمن الرحیم 
یافارس الحجاز 
بخاطر غفلت و سهل انگاری عده ای دانش آموزانی در آتش سوختند
و بخاطر غفلت و سهل انگاری عده ای دانش آموزانی رقصیدند
مولایم ، براستی در دولت عدل و داد شما کدام گناه بزرگتر و نابخشودنی است؟
شما بعد از تشریف فرمایی به وعده مولایمان امیرالمومنین علی علیه الاف السلام ،حقوق را استیفا می‌نمایید حتی اگر مهریه زنان شده باشد...اولین پرونده رسیدگی بازرسان شما کدام خواهد بود 
سوختگی یا رقص؟حق الناس یا حق الله؟
الل
لیست پر طرفدار ترین های گوگل
شرکت گوگل طبق روال هر سال خود با پایان یافتن سال میلادی لیست بیشترین موضوعات جستجو شده در سایت خود را منتشر کند. هرچند انتشار بر ترین عناوین جستجو شده در گوگل در سال جاری، می تواند یک جنبه جالب و سرگرم کننده داشته باشد، اما از دیدگاه تجاری می تواند برای اصحاب کسب و کار در سطح جهانی، ملاک و معیاری خوب برای تشخیص علاقه مندی های کاربران اینترنت به موضوعات مختلف در راستای تبلیغات باشد . این لیست نشان می دهد که مردم
فصل گرم در حال نزدیک شدن است و استراحتگاه جزیره در بالای رادار همه قرار خواهد گرفت. جزیره کیش، واقع در خلیج فارس نزدیک جزیره قشم، جزیره معروف ترین جزیره جزیره و چهارمین محبوب ترین مقصد گردشگری در جنوب غربی آسیا است.گردشگری کیش، این محبوبیت را به چند عامل تقلیل می دهد. کیش در کنار قشم یک منطقه تجارت آزاد است. این بدان معنی است که گردشگران نیازی به داشتن ویزا هنگام ورود به کیش ندارند، مگر این که بیشتر از 14 روز باقی بمانند. این بدان معنی است که ت
Shirazart.blog.ir 
۹۳- رویت تصاویر به کدام عامل بستگی دارد ؟ 
     ۱- رنگ         ۲- بافت         ۳- نور           ۴- بافت 
****** جواب : گزینه ی ۳ 
۹۴- اولین مرحله ی رویت یک تصویر کدام است ؟
     ۱- کادر        ۲- رنگ        ۳- جزئیات طرح       ۴- حجم
******* جواب : گزینه ی ۱
بچه ها به سوالای زیر جواب بدید
تا بفهمیم چقدر عاشق هستید
(اگر دوست داشتید میتونید جواباتونو بگید
اگرم ن میتونید بر طبق پاسخ های عاشقانتون از 60 نمره به خودتون درصد بدید و اونو کامنت کنید
هر گدوم از سوالات زیر 10 نمره)

سوال اول: شما به طرف خانه کسی که دوستش دارید می‌روید. 2 راه برای رسیدن به آن‌جا وجود دارد: یکی کوتاه و مستقیم است که شما را سریع به مقصد می‌رساند ولی خیلی ساده و خسته‌کننده است. اما راه دوم به‌طور قابل ملاحظه‌ای طولانی‌تر ولی
ساعت شش غروب سرد و بارونی، نشسته بودم توی ایستگاه اتوبوس و اتوبوس نمی‌آمد. شاید من بین‌ مسافرها کمتر کلافه بودم. این را  در حالی که با صدای هندزفری توی گوشم همراهی می کردم و از سرما لذت میبردم فهمیدم. با خودم فکر  کردم هر کدام این آدم ها داستانی دارند اما هیچ کدام امروز داستان مرا ندارند. هیچ کدام این آدم‌ها برای یک تکلیف کلاسی ساده کلی زحمت نکشیده اند و بعد سر کلاس ۵۰ درصد تلاششان را نشان نداده اند که همان برای رضایت استاد کافی باشد. هی
این همایش برای تجلیل از دانش آموختگان مجموعه سخنوران برگزار شد که شرکت طراوان به عنوان اسپانسر ویژه حضور یافت . در این همایش شخصیت های محبوب دولتی از جمله نماینده محبوب آمل درمجلس شورای اسلامی ، جناب آقای دکتر عزت اله یوسفیان حضور داشتند.
برای مشاهده تصاویر به گالری سایت مراجعه بفرمایید.

با یک پست خبری دیگه درخدمت تون هستیم. این بار قرار ۱۰ سریال پر مخاطب در آسیا بهتون معرفی کنیم . طبق معمول بنده هیچ دخالتی در انتخاب یا رتبه بندی سریال ها نداشتم . این بار سعی کردم مرجع اصلی پست براتون بیارم امیدوارم هیچ سک و شبهه ای به وجود نیاد ! 
تجزیه و تحلیل رتبه بندی از نظر خودم در قسمت پی نوشت بیان کرده ام . امید دارم براتون سودمند بوده باشد .

ادامه مطلب
با یک پست خبری دیگه درخدمت تون هستیم. این بار قرار ۱۰ سریال پر مخاطب در آسیا بهتون معرفی کنیم . طبق معمول بنده هیچ دخالتی در انتخاب یا رتبه بندی سریال ها نداشتم . این بار سعی کردم مرجع اصلی پست براتون بیارم امیدوارم هیچ سک و شبهه ای به وجود نیاد ! 
تجزیه و تحلیل رتبه بندی از نظر خودم در قسمت پی نوشت بیان کرده ام . امید دارم براتون سودمند بوده باشد .

ادامه مطلب

ادامه مطلب
ثبت جیمیل در اکانت کلش اف کلنز – کلش آف کلنز یکی از محبوب ترین بازی های استراتژیک ، آنلاین گروهی می باشد که در سال ۲۰۱۱ توسط کمپانی نچندان مطرح سوپرسل ارائه شده که از آن به بعد روز به روز به بازیکنان و علاقه مندان این بازی در سر تا سر جهان اضافه شد که باعث انقلابی جهانی برای این بازی محبوب و زیبا و کمپانی سوپر سل شد .
ادامه مطلب
آسیب پذیری امنیتی مدیا پلیر محبوب VLC خطری جدی برای میلیون‌ها کاربر.این نقص باعث فعال شدن «اجرای کد از راه دور» یا RCE، تغییر یا افشای غیر مجاز داده‌ها و فایل‌ها و همچنین ایجاد اختلال کلی در سرویس این مدیا پلیر می‌شود و این یعنی دستگاه کاربران مورد بهره‌برداری هکرها قرار می‌گیرد و آن‌ها می‌توانند کدهای مخرب روی دستگاه کاربر هدف اجرا کنند.
طرح ها و نقوش پته های کرمان هر کدام بر گرفته از ابعاد مختلف طبیعت هستند ، فرم دایره که بیانگر خورشید است که در مرکز قرار دارد ، گل های باغ های ایرانی ،  درختان سرو که در کنار هم چیده شده اند ، 
چرخه و فرم دایره که در هر کدام چندین بار تکرار شده ، 
فرم دایره که بیانگر زنانگی و حرکت هست  ، نشانه ی منبع گرما مثل فرم خورشید و طرح هایی که در آن ستاره های آسمان کویر به تصویر در آمده اند .  
اسرار نهفته در طرح های پته ها که زنان حاشیه کویر هر کدام داستان
مگس تسه تسه عامل کدام بیماری است از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
ویکی‌پدیا دانشنامهٔ آزاد
سلامت نیوز محققان معتقدند که زخم پشه تسه‌تسه با کثیف کردن تن صاحبخانه انگلی را وارد تن می‌ آهسته که میسر است رویا دانا و مرگباری را به.
ادامه مطلب
چه مبارک است این غم که تو در دلم نهادیبه غمت که هرگز این غم ندهم به هیچ شادی
ز تو دارم این غم خوش به جهان ازا ین چه خوشترتو چه دادیَم که گویم که از آن به‌اَم ندادی
چه خیال می‌توان بست و کدام خواب نوشینبه از این در تماشا که به روی من گشادی
تویی آن که خیزد از وی همه خرمی و سبزینظر کدام سروی؟ نفس کدام بادی؟
همه بوی آرزویی مگر از گل بهشتیهمه رنگی و نگاری مگر از بهار زادی
ز کدام ره رسیدی ز. کدام در گذشتیکه ندیده دیده رویت به درون دل فتادی
به سر بلندت‌
به هر حال Google Ades چیست؟به عبارت ساده ، Google Adds اکوسیستم تشکیل شده از:
کاربران در اینترنت گشت و گذار می کنند.شرکت هایی که می خواهند تبلیغات خود را به مشتریان بالقوه نشان دهند.رسانه اینترنتی - وب سایتها و برنامه هایی که می خواهند با ارائه این تبلیغات درآمد کسب کنند. یکی از محبوب ترین موتور جستجوی گوگل است.در حقیقت ، شما به عنوان یک تجارت ، تبلیغ خود را در رسانه های مختلف اینترنتی برای کاربران هدف خود انجام می دهید.
اما چرا این سرویس بسیار محبوب است
ساعت شش غروب سرد و بارونی، نشسته بودم توی ایستگاه اتوبوس و اتوبوس نمی‌آمد. شاید من بین‌ مسافرها کمتر کلافه بودم. این را  در حالی که با صدای هندزفری توی گوشم همراهی می کردم و از سرما لذت میبردم فهمیدم. با خودم فکر  کردم هر کدام این آدم ها داستانی دارند اما هیچ کدام امروز داستان مرا ندارند. هیچ کدام این آدم‌ها برای یک تکلیف کلاسی ساده کلی زحمت نکشیده اند و بعد سر کلاس ۵۰ درصد تلاششان را نشان نداده اند که همان برای رضایت استاد کافی باشد. هی
دانلود آهنگ محبوب نبودم از مجتبی ملک زاده
Download New Music Mojtaba Malekzadeh Mahbob Nabodam
زیر بارون نشستم این آسمون یه چتره
اشکام قطره به قطره ای وای میاد رو گونه هام

سر تو نیست رو شونه هام
غم اومد آسمونمو ابری ترش کرد
زیر بارون نشستم قلبی چه تیکه پاره
دل تو خودش میباره
وای خدا خدا نخواست فقط یکی بگه کجاست
چرا دلی رو که نخواست تنهاترش کرد
هستیمو نیستیمو پای تو دادم گفتی حتی نیستی

سر تو نیست رو شونه هام
دل تو خودش میباره

سر تو نیست رو شونه هام
دل تو خودش میباره

سر تو نیست رو شونه هام
دل تو خودش میباره
بعد از ملکه این دومین فیلمی است که از محمدعلی باشه اهنگر میدیدم. دوباره مثل ملکه شگفت زده شدم. جنگ هیچ چیز صحیحی ندارد. تمام منطق و معقولیتی که میشناسیم در روندها و پروتکل های مربوط به هرچیز جنگ، فلج میشوند، کار نمی کنند. این همان نگاهی است که سالینجر نیز به جنگ داشت و حالا در این جغرافیا، اهنگر هم سعی در روایت همان نگاه دارد. 
حقیقت؟ کدام حقیقت؟ 
خاک؟ کدام خاک؟مصلحت؟ کدام مصلحت؟
گمنامی یک فیض است. پلاکت را دربیار، حقیقت را پیدا کن و چون سرو ز
آشنایی با پیامرسان آی گپ
تاکنون بین کاربران ایرانی و فارسی زبان مسنجرهای زیادی جابجا شده است که بدلایلی اکثر آنها پیامرسان های خارجی بوده اند. می توان گفت محبوب ترین پیامرسان های دنیا یکبار هم شده داخل ایران امتحان خود را پس داده اند که در این بین پیامرسان محبوب تلگرام از همه پیشی گرفته و با امکانات و سرعت انتقال پیام فوق العاده توانست بیشترین کاربر ایرانی را به خود جلب کند و طبق آخرین آمار تا الان از هر ۷ ایرانی ۴ نفر دارای حساب کاربری تلگ
آشنایی با پیامرسان آی گپ
تاکنون بین کاربران ایرانی و فارسی زبان مسنجرهای زیادی جابجا شده است که بدلایلی اکثر آنها پیامرسان های خارجی بوده اند. می توان گفت محبوب ترین پیامرسان های دنیا یکبار هم شده داخل ایران امتحان خود را پس داده اند که در این بین پیامرسان محبوب تلگرام از همه پیشی گرفته و با امکانات و سرعت انتقال پیام فوق العاده توانست بیشترین کاربر ایرانی را به خود جلب کند و طبق آخرین آمار تا الان از هر ۷ ایرانی ۴ نفر دارای حساب کاربری تلگ
آشنایی با پیامرسان آی گپ
آشنایی با پیامرسان آی گپ
آشنایی با پیامرسان آی گپ
کلش رویال اندروید بازی پرطرفدار و فوق العاده زیبای استراتژیک از سوپرسل خالق بازی های محبوب Clash Of Clans و Boom Beach است که برای سیستم عامل های مختلف عرضه شده است و نسخه اندرویدی اش تا به امروز بیش از 500.000.000 بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان از گوگل پلی دریافت شده و از محبوب ترین ها به شمار می رود! بازی Clash Royale – کلش رویال نیز همانند بازی کلش آف کلنز طراحی شده است و در ان شما با کاربران آنلاین سراسر جهان به رقابت می پردازید!
ادامه مطلب

سر تو نیست رو شونه هام
دل تو خودش میباره

سر تو نیست رو شونه هام
دل تو خودش میباره
گوگل مپ را باز می‌کنم و  نگاه می‌کنم به خط‌هایِ سیاهی که مرزهایِ کشورها را مشخص کرده است. دقت می‌کنم که ببینم کدام کشور به کدام کشور نزدیک تر است و کدام
از کدام دور تر. مساحت کدام بیشتر به نظر می‌رسد و کدام کمتر. کدام سرسبز
تر است و کدام نه. کمی بیشتر زوم می‌کنم به درونِ کشوری در آسیایِ شرقی، و به دنبالِ شهری می‌گردم که حتی اسمش را
هم نمی‌دانم. مشخص نیست فاصله‌ام با آنجا چقدر است و
اگر پاسپورت و ویزا و ماشینِ نداشته‌ام ردیف بود، دقیقاً چ
وردپرس محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا برای راه اندازی وب سایت می باشد که به صورت رایگان عرضه می گردد. این سیستم به شما امکان پیاده سازی هر نوع سایتی از ساده تا پیشرفته را می دهد و حتی در صورتی که کد نویس PHP هستید امکان افزودن به قابلیت های وردپرس وجود دارد. محبوب ترین سیستم های مدیریت محتوا وردپرس، جوملا و دروپال می باشند که وردپرس از سایر سیستم ها محبوب تراست و آن به دلیل امکانات اولیه و جانبی بسیاری است که در این سیستم مدیریت محتوا وجود دارد.
اخبار روز تحریریه معماری آرل
طراحی خانه یا ویلا همیشه یک چالش واقعی برای معماران است؛
زیرا علاوه بر کاربردی بودن بایستی نیازهای کاربر را بر اساس فعالیت های روزمره  و لایف استایل پوشش دهد .
بنابراین، جای تعجب نیست که پروژه های مسکونی محبوب ترین بخش پروژه ها در وبسایت ArchDaily را تشکیل می دهند.
این وبسایت در سال 2019 بیش از 1000 خانه را منتشرکرده و پروژه هایی با مقیاس ها، زمینه ها با تنوع زیادی از پروژه های خلاقانه معماران را ارائه می دهد و به عنوان ی
"...خلاصه آن‏که شب قدر شب اهل‌الله است و اگر این گروه در طول سال انتظار ماه مبارک را می‌کشیدند و در مناجات شعبانیه دائماً «إِلَهِی هَبْ‏ لِی‏ کَمَالَ الْإِنْقِطَاعِ إِلَیْک» می‌گفتند،‏ برای درک شب قدر و وصال محبوب بوده است؛ که درک لحظه شیرین انس با محبوب، به همه ارزش‌های دنیا و مافیها می‌ارزد و به تعبیر استاد، یکی از ظرافت‌های آنکه خداوند درباره شب قدر می‌فرماید: «لَیْلَةُ الْقَدْرِ خَیْرٌ مِنْ أَلْفِ شَهْر» آن است که اگر در همه عمر
استاد سر کلاس راهم نداد چون پنج دقیقه دیر رسیده بودم. خدایا! این ریاضی کوفتی با هشت صبح شنبه اش! گریه ام را تا رسیدن به خوابگاه غورت دادم. توی راه به محبوب پیام دادم که اگر کلاس بعدی را هم نیامدم خوابیده ام. تهوع شدید دارم و تمام تنم داغ کرده. انقدر داغ که به محض زدن عینک بخار میگرفت! لباس هایم را در اوردم و شلوارک پوشیدم. عطر زدم و امدم روی تخت. 
محبوب جواب داد:میشه بس کنی!!!    خودتو جم کن سژمان!  قبل ده پاشو راه بیوفت ساغرم میاد.
ادمها عجیب شده ان
بسم الله
این دعا را بارها شنیده ایم و خوانده ایم: اللهم أدخل علی اهل القبور السرور، اللهم اغن کل فقیر...
دعای زیبایی است و در آن برای اموات و بیماران و فقرا و گرفتاران و... دعا می شود. لابد نکته هم در این دعا کم نیست؛ مثلا کمی بزرگ‌ شدن و فقط برای «خود» دعا نکردن؛ یا توجه به اینکه لابد ما جز دعا برای فقرا، می توانیم نقش دیگری هم در حل مشکلشان داشته باشیم؛ و...
اما تا حالا این طور به این دعا نگاه نکرده بودم - شما را نمی دانم:
هیچ کدام از این گروه ها نی

لبنیات شاخه‌ای بسیار متنوع از مواد غذایی است و هزاران سال است که بخشی از رژیم غذایی بشر را تشکیل می‌دهد. با‌این‌حال خوشمزه‌ترین غذای لبنی پنیر است. پنیر، با توجه به محبوبیتی که بین مردم دارد، در بسیاری از دستورهای آشپزی موجود در دنیا نقشی اساسی ایفا می‌کند و پای ثابت بسیاری از غذاهای مشهور است. در این مقاله‌ی چطور شما را با انواع پنیر، ویژگی‌ها و ارزش غذایی پنیرهای محبوب در دنیا آشنا خواهیم کرد.
ارزش غذایی به‌ازای هر ۱۰۰ گرم پنیر نوش
پقتی خبر را خواندم، کسی را ندیدم تا احساساتش در من القایی ایجاد بکند، شوکه شدم، خشمگین شدم، اشکم درآمد، نفرت در من شعله کشید.
مادرم از در آمد، نمی دانم چرا، به او گفتم خبر را، دو دستی به سرش کوبید، خشمگین و اندوهگین شد، زار زار گریه می کرد. به همسرم زنگ زدم، صدایش بین گریه هایش به من فهماند که او هم خبردار شده...
برای محبوب شدن، گاهی ظاهر آراسته می کنیم، نقش رفتار خوب از خودمان درمی آوریم روی محوری بین صدق صددرصد و کذب و رودربایستی و مردم داری و.
سلام آقای کارمند مجرد
آیا شما یک فعال اجتماعی هستید؟
آیا شما سفیر صلح جهانی در مجموعه بیان هستید؟
آیا شما نماینده ی سازمانهای مردمیِ این کشورِ آشفته حال هستید؟
چی هستید؟ چه رنگی هستید؟ کدام جهتی هستید؟ کدام خدا رو بنده هستید؟ به چه صراطی مستقیم هستید؟
ادامه مطلب
واویشکا نیز همچون کشک بادمجان، میرزاقاسمی، قلیه ماهی و … از دسته غذاهای سنتی بسیار پر طرفدار است. اما آیا می دانید که واویشکا غذای کدام شهر است؟ واویشکا یکی از دسته غذاهای محلی شمالی- گیلانی است که در مناطق رشت، صومعه سرا، ضیابر و دیگر شهر های شمال کشور یکی از دسته غذاهای محبوب و بسیار پر طرفدار می باشد. واویشکا در مدل های مختلف و با مواد اولیه متفاوتی تهیه می شود و یک خوراک بسیار خوشمزه و شبیه به جغور بغور است. از مدل های معروف این غذای محلی
امروزه ما نمی توانیم بدون اینترنت زندگی کنیم. بعضی از ما حتی با یک فنجان قهوه در هنگام مرور یک سایت خبری یا به دنبال کفش جدید در یک فروشگاه آنلاین حتی روز را شروع می کنیم. اینترنت نیز تبدیل به بخشی جدایی ناپذیر از زندگی تجاری شده است. اگر شما کسب و کار خود را دارید یا قصد دارید یکی را شروع کنید، داشتن یک وبسایت میتواند به بهبود آگاهی نام تجاری و بهبود محبوبیت کمک کند. با این حال، قبل از شروع به ایجاد سایت خود، مفید است که انواع مختلفی را یاد بگی
. .:❌کدام مبارزه با فساد؟رانت،تبعیض و فساد ،با سیاست های نئو لیبرالی تربیت شدگان شرق و غرب  به صورت افسار گسیخته در نظام ریشه دواندهزندگی اشرافی برخی مسئولین جوری شده که طاقت خوردن یک وعده غذای ساده رو هم ندارن و علنی کنایه میزنند!اما!
ادامه مطلب
توضیحات محصول
نوع انگشتر: ویژه عروس داماد
طرح انگشتر: حلقه ساده نگین دار
رنگ طلا: سفید
نوع سنگ:

کد محصول: 1ER535
وزن محصول: 4.090 گرم

این انگشتر با داشتن ظاهر ساده و شیک و طراحی نسبتا مدرن خودش تونسته جزو محصولات محبوب فروشگاه ما باشه... فرم قرار گرفتن نگین های این انگشتر جوری هست که به جایی گیر نمیکنه و در عین سادگی زیبایی خیلی خاصی بهش داده! این انگشتر یکی از گزینه های محبوب عروس و دامادها برای استفاده به عنوان انگشتر پیش حلقه یا نامزدی هم هست و م

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

استاد محقق دکتر سید صائب هاشمی نسب